***KRONT*** KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

12.10.2017 19:03
***KRONT*** KRON TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Amerika Birleşik Devletlerinde faaliyet gösteren bağlı ortağımız Krontech Inc., bu gün (12 Ekim 2017, Perşembe) yaptığı basın bildirisi ile Amerika'daki faaliyetleri ile ilgili bir açıklamada bulunmuştur.  Bu açıklamanın orijinal İngilizce metni ve Türkçesi aşağıda sunulmaktadır.
 
 
GTT, Yetkilendirilmiş Erişim Yönetimi Çözümü için KRONTECH'i seçti
 
Bilişim ağları erişim kontrol sistemleri liderlerinden KRONTECH, yetkilendirilmiş erişim yönetimi  "Single Connect" çözümünün, global bulut çözümleri servis sağlayıcısı GTT tarafından ana omurga, kendisine ait ağlar ve müşterilerindeki cihazlar için mevcut TACACS çözümünün yerine, çokuluslu müşterilerine global bulut hizmetleri sunmak üzere seçildiğini kamu oyu ile paylaşmıştır.
 
Krontech'in Single Connect çözümü, uygulama odaklı ağlarda kullanılmak üzere bulut tabanlı bir yazılım platformu olarak tasarlanmıştır. Operasyon platformunun bir parçası olarak dizayn edilen Single Connect içerden ve dışardan gelen tehlikelere karşı sistemi korumaktadır. Gelişmiş operasyon oturumu yönetimi teknolojisini kullanarak, Single Connect tüm hareketleri ve oturumları kaydetmekte ve kurallarla uygunluğunu denetlemektedir. Önleyici temelli gözlemleme yeteneği ile daha üst seviyeli bir güvenlik sağlarken, regülasyonlara uyumu da temin etmektedir.
 
"Müşterilerine gelişmiş güvenlik çözümleri sunmak konusunda kararlı bir tutum sergileyen GTT tarafından seçildiğimizden dolayı çok gururluyuz."  diye konuşan Krontech CEO'su Osman  Erkan, "GTT'nin network operasyon ekibi ile yapılan çalışmaların, gelişmiş otomasyon ve fonksiyonlara sahip yetkilendirilmiş erişim yönetimi ürününün güçlendirilmesine ve basitleştirilmesine çok katkı sağladığını" belirtmiştir.
 
"Her seviyede, network güvenliğine çok önem veriyoruz" diyen GTT'nin kıdemli başkan yardımcısı James Karimi  "Krontech'in yetkilendirilmiş erişim yönetimi çözümü ile güvenliklerine yeni bir müdafaa kurarken, etkin bir raporlama, şeffaflık ve kontrol sağlayıp, beraberinde günlük operasyonlarında da kolaylaştırma sağladıklarını" vurgulamıştır.
 
 
GTT Selects Krontech For Advanced Privileged Access Management Solution
Krontech (KRONT.IS), a leader in network access control systems, announced today that it has been selected by GTT, the leading global cloud networking provider to multinational clients, for its Single Connect Privileged Access Management solution, a state-of-the-art access control system to replace the existing TACACS (Terminal Access Controller Access Control System) for their backbone, corporate, and customer devices.
Krontech's Single Connect was created on a software platform that is purpose built for cloud-based, applications-driven networks. Designed to be an integral element of an operational platform, Single Connect protects against both internal and external threats. Utilizing advanced operations session management technology, Single Connect logs every session, as well as every keystroke, and verifies policy. Its preventive- based monitoring capability provides an additional level of access security while enabling rigorous compliance.
"We're proud to have been selected by GTT, a company deeply committed to ensuring a multilayered, comprehensive network security capability for their customers," said Osman Erkan, CEO of Krontech. "Working with GTT's network operations team, we've implemented a solution that helps simplify and reinforce privileged access account management through state-of-the-art automation and functionality."
                                    "We take network security very seriously, on many levels," said James Karimi, senior vice president of engineering, GTT. "Krontech's Privileged Access Management solution provides an additional line of defense, with software that provides effective reporting, transparency, and control, while simplifying daily operations."

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/635032


BIST

Canlı Borsa
2.490 18:05
Değişim :  0,00% |  0,00
Önceki Kapanış :  2.490  
En Yüksek
2.561
En Düşük
2.472
Açılış: 2.545
Döviz Çevirici
 Alış      Satış
değiştir
Hisse Senedi Ayırıcı
Hisse senetlerini farklı kriterlere göre aramak için ayırıcıyı kullanın
Min Maks
Sermaye ('000 olarak)
Fiyat/Kazanç oranı
Daha Fazla Arama Kriteri
Dow Jones DJIC 30.947 -1,56  
Nasdaq CCO 11.182 -2,98  
Xetra DAX DAX 13.232 0,35  
IPC MXX 48.435 0,29  
Shanghai Composite SHCOMP 3.389 -0,58  
ÖNE ÇIKAN HABERLER
Copyright 2014 ©
Yasal Uyarı Notu

© BİST Verileri Foreks tarafından 15 dakika gecikmeli sağlanmaktadır.
BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST'e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

Veri Sağlayıcı Uyarı Notu

*(Veriler FOREKS Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır)

Foreks tarafından sağlanan Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm belgelerin telif hakları tamamen BIST'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz. BIST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki perfomansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve / veya Kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BIST sorumlu değildir.

* Uluslarası döviz piyasası kuru
--690--//-//192.168.116.192--//-//0 sn-(29.06.2022 06:44:22-29.06.2022 06:44:22)