***TIRE*** MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

08.05.2020 10:55
***TIRE*** MONDİ TİRE KUTSAN KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

                   Şirketimiz, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle  çalışanlarının sağlığını, faaliyetlerinin devamını ve faaliyet gösterdiği piyasanın güvenliğini korumak amacıyla kamu otoritelerinin aldığı tedbirlerle eşgüdümlü olarak gerekli önlemleri zamanında ve etkin şekilde almaktadır.  Henüz Covid 19 Türkiye'de başlamadan önce, tedbir ve hazırlık amacıyla, yönetim ekibinden oluşan merkezi bir kriz masası ve ayrıca her fabrika işletmemiz nezdinde de yerel kriz yönetimi masalar oluşturularak ve gerekli tüm önlemler gecikmeksizin alınmıştır.
 
Şirket olarak, çalışanlarımızın, ailelerinin ve toplumun sağlığını korumak ve aynı zamanda kesintisiz bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmek için tüm çabayı göstermekteyiz.  Bu çabalarımızın ve önlemlerimizin sonucu olarak Şirketimiz, herhangi bir aksama olmaksızın, faaliyetlerini sürdürmektedir. Toplam siparişlerimizde ve sevkiyatlarımızda önemli ölçüde bir iptal veya erteleme bulunmamaktadır.
 
Salgını nedeniyle ülke genelinde alınan önlemler çerçevesinde, Şirketimizde çalışan personelin ve ailelerinin sağlıkları ön plana alınarak, gerekli önlemler titizlikle alınmakta kamu otoritelerinin tüm yönlendirmeleri de dikkatle takip edilerek, gereği yapılmaktadır. Yapılan risk analizleri doğrultusunda eğitim çalışmaları ve sağlık taramaları yapılmış çalışma ortamlarının güvenliği sağlanmış ve yeni güvenli çalışma biçimleri uygulamaya konulmuştur. Bu kapsamda, çalışma alanlarında, ortak kullanım alanlarında, personel servislerinde ve yemekhanelerde önleyici tedbirler dikkatle uygulamaya alınmıştır. Şirketimizde, bu dönemde, ofis çalışanları için uzaktan çalışma modeli uygulanmakta olup  toplantılar ise uzaktan, web tabanlı olarak gerçekleştirilmektedir.
 
Yaşanan bu süreçte karşılaşılan tüm zorluklara rağmen, başta çalışanlarımız olmak üzere, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin de önemli katkıları ile, şu aşamada faaliyetlerimizi önemli derecede etkileyecek bir durum oluşmamıştır. Faaliyetlerimize kesintisiz bir şekilde devam etmek açısından gerekli tüm önlemlerin alınmasına, kamu otoritelerinin kararları ile de uyumlu olacak şekilde devam edilecektir.
 
Bu duyurumuzla ilgili yeni bir gelişme olması halinde, pay sahiplerini usulüne uygun olarak bilgilendirmeye devam edeceğiz.
Saygılarımızla,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/843566


BIST

Canlı Borsa
2.857 18:05
Değişim :  -0,25% |  -7,07
Önceki Kapanış :  2.864  
En Yüksek
2.885
En Düşük
2.845
Açılış: 2.875
Döviz Çevirici
 Alış      Satış
değiştir
Hisse Senedi Ayırıcı
Hisse senetlerini farklı kriterlere göre aramak için ayırıcıyı kullanın
Min Maks
Sermaye ('000 olarak)
Fiyat/Kazanç oranı
Daha Fazla Arama Kriteri
Dow Jones DJIC 33.912 0,45  
Nasdaq CCO 13.128 0,62  
Xetra DAX DAX 13.817 0,15  
IPC MXX 48.638 -0,44  
Shanghai Composite SHCOMP 3.276 -0,02  
Copyright 2014 ©
Yasal Uyarı Notu

© BİST Verileri Foreks tarafından 15 dakika gecikmeli sağlanmaktadır.
BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST'e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

Veri Sağlayıcı Uyarı Notu

*(Veriler FOREKS Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır)

Foreks tarafından sağlanan Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm belgelerin telif hakları tamamen BIST'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz. BIST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki perfomansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve / veya Kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BIST sorumlu değildir.

* Uluslarası döviz piyasası kuru
--296--//-//192.168.116.195--//-//0 sn-(16.08.2022 03:31:35-16.08.2022 03:31:35)