***MSGYO*** MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Yeni İş İlişkisi

25.01.2018 19:27
***MSGYO*** MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.( Yeni İş İlişkisi )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Yeni İş İlişkisi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
Tedarikçi (Supplier)
Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
Miray İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş.
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
%27,60
Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
%4,90
İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
24/01/2018
Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
Sözkonusu sözleşme Ocak 2018-Haziran 2018 arası dönemde geçerli olup, aylık 50.000 TL+ KDV tutar karşılığında şirketimize teknik danışmanlık sağlanması yanında Kamu Kurum ve kuruluşlarında şirketimizin işlerini takip ve yönlendirme konusunda hizmet alımı içermektedir.
Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
-
Açıklamalar

Bu iş sözleşmesi MİSTRAL GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI  A.Ş. (bundan sonra  MİSTRAL olarak anılacaktır.)  ile MİRAY İNŞAAT TAAH. TİC. Ve SAN. A.Ş. (bundan sonra MİRAY olarak anılacaktır) arasında imzalanmıştır.
MİRAY işbu sözleşme ile MİSTRAL'e ait İzmir hududları içerisindeki taşınmazlarına ait olarak her türlü Belediye, Tapu İdareleri ve diğer kamu kurumlarında işlerini takip ve yönlendirme konusunda  MİSTRAL'e hizmet verecektir. MİRAY, MİSTRAL'in faaliyet alanına giren Gayrimenkul geliştirme faaliyeti dahilinde Belediyelerde, Tapu Müdürlüklerinde, Elektrik İdarelerinde, Su İdarelerinde, Doğalgaz Dağıtım İdarelerinde MİSTRAL'i idare veya temsile yetkili olarak iş ve işlemleri yapmaya yetkili ve görevli olacaktır. MİRAY, faaliyet alanına giren konularda tüm bilgi ve tecrübesini MİSTRAL'e aktaracaktır.MİRAY iş bu sözleşme dahilinde hizmet verirken MİSTRAL'in menfaatleri doğrultusunda hareket etmek için azami çabasını gösterecektir. Bunun yanında MİRAY, inşaat faaliyetlerini tamamlayarak MİSTRAL'e teslim ettiği Mistral İzmir projesinde MİSTRAL tarafından kendisinden talep edilen inşaat yapım, tadilat, onarım, renovasyon vb. işleri için elinden gelenin en iyisini yaparak fiyat teklifi verecek ve eğer teklifi uygun bulunursa işi en iyi şekilde ifa ederek teslim  edecektir.
Bu konu ile ilgili alınan 2018/02 sayılı Yönetim Kurulu Kararı aşağıda yer almaktadır.
"Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi ("Şirket") Yönetim Kurulu üyeleri, Mistral İzmir projesinin alt ve üstyapı inşaatını daha önce üstlenmiş olması nedeniyle Şirket ortağı Miray İnşaat Taahhüt Tic.ve San. A.Ş.'den ("Miray")  bundan sonraki 6 aylık dönem için portföyümüz ile ilgili teknik ve idari danışmanlık temini için bir sözleşme imzalanmasına yönelik teklif alınmasına, teklifinin objektif açıdan ve piyasa koşulları çerçevesinde değerlendirilmesine, teklifin uygun bulunması ve sözleşmenin imzalanması halinde Sermaye Piyasası mevzuatı uyarınca gerekli yasal açıklamaların yapılmasına,  ayrıca  bundan sonraki dönemde Şirket tarafından yaptırılacak yapım, onarım, renovasyon, tadilat vb. gibi inşaat faaliyetleri için Miray İnşaat Taahhüt Tic.ve San. A.Ş. ‘den teklif alınması halinde,, bu tekliflerin objektif açıdan ve piyasa koşullarına  göre ayrı ayrı değerlendirilerek uygun bulunması durumunda Miray İnşaat Taahhüt Tic.ve San.A.Ş.ile çalışılmasına karar vermiştir"

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/655660


BIST
Canlı Borsa
2.472 13:05
Değişim :  -0,75% |  -18,69
Önceki Kapanış :  2.490  
En Yüksek
2.494
En Düşük
2.447
Açılış: 2.493
Döviz Çevirici
 Alış      Satış
değiştir
Hisse Senedi Ayırıcı
Hisse senetlerini farklı kriterlere göre aramak için ayırıcıyı kullanın
Min Maks
Sermaye ('000 olarak)
Fiyat/Kazanç oranı
Daha Fazla Arama Kriteri
Dow Jones DJIC 30.947 -1,56  
Nasdaq CCO 11.182 -2,98  
Xetra DAX DAX 13.232 0,35  
IPC MXX 48.435 0,29  
Shanghai Composite SHCOMP 3.362 -1,40  
ÖNE ÇIKAN HABERLER
Copyright 2014 ©
Yasal Uyarı Notu

© BİST Verileri Foreks tarafından 15 dakika gecikmeli sağlanmaktadır.
BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST'e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

Veri Sağlayıcı Uyarı Notu

*(Veriler FOREKS Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır)

Foreks tarafından sağlanan Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm belgelerin telif hakları tamamen BIST'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz. BIST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki perfomansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve / veya Kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BIST sorumlu değildir.

* Uluslarası döviz piyasası kuru
--2256--//-//192.168.116.194--//-//0 sn-(29.06.2022 13:21:18-29.06.2022 13:21:18)