***CRFSA*** CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

01.08.2016 15:11
***CRFSA*** CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu bugünkü taplantısında
 Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği'nden istifa etmiş olan Sayın Özgür Öncül'ün istifasının kabulüne, Sayın Özgür Öncül'ün istifası ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği'ne, selefinin görev süresi sonuna kadar görev yapmak ve toplanacak ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere, Sayın Mehmet Kahya'nın TTK.'nun 363. maddesi uyarınca atanmasına,  Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa eden Sayın Özgür Öncül'ün üstlenmiş olduğu Denetimden Sorumlu Komite Başkanlığı ve Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyeliği görevlerine yerine atanan Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mehmet Kahya'nın atanmasına,  Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği'nden 16.06.2016 tarihinde istifa etmiş olan Sayın Sitare Sezgin'in istifasından boşalan Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği'ne selefinin görev süresi sonuna kadar görev yapmak ve toplanacak ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Temel Cüneyt Evirgen'in TTK.'nun 363. maddesi uyarınca atanmasına,   Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa eden Sayın Sitare Sezgin'in üstlenmiş olduğu Kurumsal Yönetim Komitesi Başkanlığı, Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanlığı ve Denetim Komitesi Üyeliği görevlerine yerine atanan Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Temel Cüneyt Evirgen'in atanmasına, Yönetim Kurulu Üyemiz Temel Cüneyt Evirgen'nin Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği görevine atanmasından boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği'ne selefinin görev süresi sonuna kadar görev yapmak ve toplanacak ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere Kamil Ömer Bozer'in TTK.'nun 363. maddesi uyarınca atanmasına,
Karar vermiştir.
    
Kamuoyunun bilgisine sunarız.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/549304


BIST

Canlı Borsa
2.554 18:05
Değişim :  0,00% |  0,00
Önceki Kapanış :  2.554  
En Yüksek
2.571
En Düşük
2.525
Açılış: 2.555
Döviz Çevirici
 Alış      Satış
değiştir
Hisse Senedi Ayırıcı
Hisse senetlerini farklı kriterlere göre aramak için ayırıcıyı kullanın
Min Maks
Sermaye ('000 olarak)
Fiyat/Kazanç oranı
Daha Fazla Arama Kriteri
Dow Jones DJIC 31.501 2,68  
Nasdaq CCO 11.608 3,34  
Xetra DAX DAX 13.118 1,59  
IPC MXX 47.742 2,32  
Shanghai Composite SHCOMP 3.382 0,95  
ÖNE ÇIKAN HABERLER
Copyright 2014 ©
Yasal Uyarı Notu

© BİST Verileri Foreks tarafından 15 dakika gecikmeli sağlanmaktadır.
BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST'e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

Veri Sağlayıcı Uyarı Notu

*(Veriler FOREKS Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanmaktadır)

Foreks tarafından sağlanan Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir. BIST isim ve logosu Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm belgelerin telif hakları tamamen BIST'ye ait olup, tekrar yayınlanamaz. BIST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki perfomansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve / veya Kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BIST sorumlu değildir.

* Uluslarası döviz piyasası kuru
--505--//-//192.168.116.194--//-//1 sn-(27.06.2022 05:43:41-27.06.2022 05:43:42)